Vítame Vás na portáli OnlinePorovnanie.sk

Vážení návštevníci,

vítame vás na porovnávacom portáli finančných produktov OnlinePorovnanie.sk, ktorého prevádzkovateľom je nezávislá maklérska spoločnosť insuria consulting. Ak patríte k tým ľuďom, ktorí majú radi prehľad o aktuálnych trendoch a ponukách v poistení či hypotékach, a zároveň radi šetríte svoj čas aj peniaze nakupovaním cez internet, práve pre vás je tento portál určený.

Čo je OnlinePorovnanie.sk?

OnlinePorovnanie.sk je porovnávacím portálom poistných a finančných produktov, ktorý vám pomôže zorientovať sa v ponuke poisťovní, bánk a leasingových spoločností. Výhodou je jeho prehľadnosť, okamžité porovnanie ponúk viacerých poisťovní a najmä možnosť uzatvoriť si vybrané poistenie výhodne, pohodlne a jednoducho cez internet.

Portál OnlinePorovnanie.sk vám aktuálne prináša porovnanie ponúk povinného zmluvného poistenia a možnosť získať viac informácií o havarijnom poistení a nadštandardných asistenčných službách. Už čoskoro však pribudne aj porovnanie cestovného poistenia a poistenie majetku.

Veríme, že OnlinePorovnanie.sk sa pre vás stane prvou voľbou v prípade vášho záujmu o poistenie, úvery alebo leasing. Radi vás presvedčíme o tom, že o nášho klienta sa staráme aj po uzavretí zmluvy. Predajom poistenia sa naša práca pre klienta len začína.

S priateľským pozdravom

Mgr. Jozef Belko
konateľ insuria consulting, spol. s r.o.

autor: Jozef Belko | 8.9.2012, 16:09 hod.