Máte drahé PZP? Zmeňte ho!

lacné pzp porovnanie Zákonné poistenie je povinné zo zákona a musí ho mať teda každé vozidlo. Ako zistíte či neplatíte zbytočne veľa? Ako môžete zrušiť zmluvu súčasného PZP ak ste si našli výhodnejšie? Ako si jednoducho uzatvoríte nové PZP?

Mám nevýhodné PZP?

Prvý krokom, ktorým si môžem zistiť, ako som na tom s výhodnosťou svojej súčasnej zmluvy PZP, je prepočet pomocou jednoduchej kalkulačky PZP.  Prepočet mi pomôže získať aktuálne ponuky PZP na trhu!

Ako vypoviem staré PZP?

Aby ste mohli vypovedať staré PZP, je nutné zaslať výpoveď zmluvy PZP do poisťovne. Výpoveď poistnej zmluvy si môžete jednoducho vygenerovať online pomocou nášho generátora. POZOR! Musíte však stihnúť zákonom stanovenú lehotu a to najneskôr 6 týždňov (42 dní) pred vaším výročným dňom. Bohužiaľ stáva sa často, že klienti túto lehotu nedodržia (časová vyťaženosť, zábudlivosť a pod.) a poisťovne im výpoveď PZP neuznajú k aktuálnemu koncu obdobia, ale až k výročnému dňu nasledujúceho roka.

Ako si uzatvorím nové poistenie PZP?

Uzatvorenie PZP z pohodlia domova je už dnes samozrejmosťou. Ak ste si robili prepočet pomocou našej kalkulačky, uzavretie vami vybraného PZP je otázkou niekoľkých minút. Stačí si vybrať z ponuky a uzavrieť poistenie on-line, pričom vám prídu všetky potrebné dokumenty spolu so zmluvou priamo na váš e-mail. Rovnako do mailu vám prídu aj platobné údaje a stačí už len zaplatiť. Nemusíte nikam chodiť, nič podpisovať, vybavovať, zmluvu si uzavriete za pár minút a AKCEPTUJETE ju platbou!

Potrebujete pri PZP poradiť?

Ak máte záujem o čo najvýhodnejšie PZP, je dobré si ponuky poistovní porovnať. Na porovnanie ponúk poisťovní stačí v našej online PZP kalkulačke zadať len zopár povinných údajov a v priebehu niekoľkých desiatok sekúnd získate prehľadné porovnanie ponúk viacerých poisťovní na jednom mieste. Okrem ceny si môžete porovnať aj výšku poistného krytia alebo to, či a aké asistenčné služby k poisteniu patria.

Porovnajte a uzatvorte
si PZP
autor: Jozef Belko | 12.2.2017, 16:02 hod.