PILLOW – nový hráč na poistnom trhu

PILLOW je poisťovňa, ktorá k nám prišla od susedov z ČR, kde pôsobí už od roku 2015. Spoločnosť na trhu pôvodne vystupovala ako První klubová pojišťovna, ale v roku 2019 sa premenovala na Pillow. Názov nepredstavuje len nejaký náhodný výmysel – „pillow“ v preklade z angličtiny znamená vankúš, čo má presne vystihovať víziu poisťovne, ktorá sa zaujíma  predovšetkým o pohodlie a bezpečnosť.

Pillow pôsobí ako internetová poisťovňa, s ktorou je možné komunikovať iba elektronicky. Pillow sa riadi zásadou, že všetky procesy spojené s poistením by mali byť jednoduché, pohodlné, ale predovšetkým bezpečné.

Hlavné kritérium – najazdené kilometre

Páči sa Vám heslo „Jazdíte menej, platíte menej“? Ak áno, tak poisťovňa Pillow je pre Vás ako stvorená!

Skutočne má totiž v porovnaní s konkurenciou jedinečný prístup k povinnému zmluvnému poisteniu. Jedným z hlavných kritérií, na ktoré sa pri výpočte poistného prihliada, je počet najazdených kilometrov. Nastavenie konečnej ceny tak do veľkej miery závisí od toho, koľko klient ročne prejazdí. Platí teda už vyššie spomenutá rovnica: kto málo jazdí = ten málo platí. Ale to ešte nie je všetko! Poisťovňa Pillow aj peniaze vracia. Ak ste prejazdili menej kilometrov, ako ste uviedli pri uzatvorení zmluvy, navyše zaplatené peniaze Vám poisťovňa vráti. Ak najazdíte viac, ako ste uviedli, tak prejazdené kilometre navyše budete musieť doplatiť.

Nebojte sa, vôbec sa nejedná o zložitý proces. Poisťovňa Pillow od klienta požaduje len jednu jedinú fotku pri dojednaní poistenia a ďalšiu potom až pri výročí PZP zmluvy. Upozorňujeme, že ak fotku k výročiu nedodáte, tak poisťovňa bude vychádzať z toho, že ste najazdili až 25 000 km a cenový rozdiel budete musieť doplatiť.

Možno práve teraz je ten správny čas zamyslieť sa nad tým, koľko kilometrov ročne prejazdíte. Čo ak platíte zbytočne veľa peňazí za auto, s ktorým idete maximálne raz do týždňa na nákup? Už spomenuté zamyslenie Vám môže priniesť lacnejšie PZP až o 35 %.

Ušetrite svoje peniaze! Uzatvorte si  v našej onlinekalkulačke najlacnejšie PZP.

 

Nižšie nájdete odkazy na produktové videá a dôležité dokumenty ohľadom Pillow – poistenia vozidiel:

Auto ako v perinke: https://youtu.be/sDCR8A4-uP4

Vankúš PZP: https://youtu.be/JwyDpafXZbI

Vankúš Sklá: https://youtu.be/aTQ0KZOi2wE

Vankúš Stret so Zverou: https://youtu.be/TMOhKoy-Ceo

Vankúš Prírodná událost: https://youtu.be/bgC86MuI6JY

Vankúš Asistencia: https://youtu.be/sRpi4Vuy0VQ

Desaťboj: https://youtu.be/2-QNNet6hnk

Poistné podmienky: Pillow Poistne podmienky Vozidla

IPID: Pillow IPID Vozidla

Produktový list a cieľové trhy: Pillow Produktovy list a cielove trhy Vozidla

Zoznam zmluvných servisov: Pillow Zmluvné opravovne

Aplikace: Pillow Aplikácia

Vložení tachometru: Pillow Nahrať tachometer

autor: Jozef Belko | 26.3.2024, 15:03 hod.